دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/01/29 با حضور استاندار اصفهان، عملیات اجرایی مجموعه پل ها و تقاطع های غیر همسطح نصف جهان آغاز شد
با حضور استاندار اصفهان، عملیات اجرایی مجموعه پل ها و تقاطع های غیر همسطح نصف جهان آغاز شد
آیین آغاز عملیات اجرایی مجموعه پل ها و تقاطع های غیر همسطح نصف جهان با حضور استاندار اصفهان، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، شهردار،اعضای شورای اسلامی و جمعی از مدیران شهری اصفهان برگزاری شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی در آئین آغاز عملیات اجرایی مجموعه پل‌های تقاطع غیرهمسطح نصف جهان ضمن تقدیر از مهندسین، کارگران و مدیران مربوطه در احداث این پروژه ها، اظهار امیدواری نمود مردم اصفهان از این همدلی بین شهرداری و بدنه کارشناسی شهرداری و هماهنگی اعضای شورای شهر بهره‌مند شوند و هر روز شاهد افتتاح و کلنگ‌زنی چنین پروژه‌هایی در سطح شهر اصفهان باشیم.
استاندار اصفهان با تاکید بر لزوم صرفه جویی در مصرف انرژی، تصریح کرد: متاسفانه عادت نداریم انرژی را درست مصرف کنیم و نمود آن نیز تردد خودروهای تک سرنشین با بنزینی ارزان‌تر از آب خوردن است.
وی با بیان اینکه ارزان بودن بیش از حد انرژی عامل این میزان اسراف است، افزود: باید در راستای مصرف بهینه انرژی تلاش کنیم و در همین راستا خوشحال هستم که با اجرای این پروژه روزانه 30 هزار لیتر مصرف سوخت کاهش پیدا می‌کند.
رضایی با بیان اینکه در مرکز ثقل جمعیتی شهر اصفهان مردم نیاز به پروژه‌های ترافیکی دارند، افزود: توجه به پروژه‌های بزرگ نباید عامل کاهش توجه به پروژه‌ها در مرکز شهر اصفهان شود.
تعداد بازدید: 3210
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal