دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/01/29 استاندار اصفهان در مراسم گرامیداشت روز ارتش عنوان کرد: ارتش نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در خدمت آرمانهای الهی، همراه و همگام با مردم و رهبری نظام اسلامی حرکت می کند
استاندار اصفهان در مراسم گرامیداشت روز ارتش عنوان کرد: ارتش نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در خدمت آرمانهای الهی، همراه و همگام با مردم و رهبری نظام اسلامی حرکت می کند
دکتر عباس رضایی اظهارداشت: ارتش نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در خدمت آرمانهای الهی، همراه و همگام با مردم و رهبری نظام اسلامی حرکت می کند و این افتخار بزرگی برای کشور است.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی در مراسم گرامیداشت روز ارتش و رژه نیروهای مسلح مستقر در استان اصفهان، اظهارداشت: از منظر نهج البلاغه ارتش و نیروهای مسلح در امنیت داخلی و خارجی و حفظ عزت والیان و حکومتداران نقش بسیارمهمی دارند.
استاندار اصفهان سلامت و امنیت را دو وظیفه اصلی دولت خواند و اظهارداشت: نیروهای مسلح اعم از نیروی انتظامی، ارتش و سپاه و سایر نهادها ضامن تحقق امنیت در بعد داخلی و خارجی هستند و همواره از مرز و بوم و کیان و آرمانهای این ملت دفاع می کنند.
عباس رضایی با بیان اینکه ارتش تجلی جمال و جلال الهی است، تصریح کرد: لطف، مهربانی و مردمداری ارتش و در کنار آن دشمن ستیزی، قهر با دشمن و دفاع از آرمانهای انقلاب در برابر یغماگران و ستمگران نمود واقعی این دو ویژگی است.
استاندار اصفهان افزود: ارتش نظام مقدس جمهوری اسلامی با اتکا به این صفات الهی است همگام با مردم و بلکه جلوتر از آنها در حوادث و بلایای طبیعی از جمله در سیل اخیر به حرکت در می آمدند و از استان اصفهان نیروهای سپاه و ارتش در مناطق سیل زده مشغول به خدمت هستند..
رضایی با اشاره به اینکه جهت گیری و سمت گیری ارتش در قبل از انقلاب اسلامی جهت گیری الهی نبوده است و با تدبیر امام راحل (ره) این جهت گیری تغییر کرد و به سمت الهی سوق داده شد، افزود: با این وجود نیروهای خدوم، مؤمن، متعهد و ارزشی پیش از انقلاب نیز در ارتش حضور داشتند که مثال زیبای آن شهید صیاد شیرازی از خطه استان اصفهان است.
استاندار اصفهان با بیان اینکه امروز ارتش ایران اسلامی برخلاف دیگر ارتش‌های دنیا تنها در جهت منافع ملی ایران گام برمی‌دارد، افزود: ارتش نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در خدمت آرمانهای الهی، همراه و همگام با مردم، رهبری نظام اسلامی حرکت می کند و این افتخار بزرگ برای ما است در حالی که دیگر ارتش‌های دنیا در خدمت جاه طلبی‌های سلطه گران و یا قدرت طلبی‌های شخصی هستند.
عباس رضایی با بیان اینکه ارتش های جهان ترسو هستند و به خاطر ترسشان از نیروهای مسلح ایران اسلامی هر روز به بهانه های واهی رجزخوانی های مضحکانه دارند، تصریح کرد: دشمنان یک روز بحث تحریم ناجوانمردانه را مطرح می‌کند، یک روز تهدیدهای توخالی دارد و روز دیگر به تهمت و افترا به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می پردازند که همه اینها تنها نشان از ترس از ارتش قهرمان و نیروهای پرتوان سپاه و اقتدار نظام جمهوری اسلامی دارد.
استاندار اصفهان اظهار امیدواری نمود که ارتش جمهوری اسلامی ایران همانگونه که در 40 سال گذشته همواره آموزش را سرلوحه کار خود قرار داده بود در ادامه نیز نوآوری‌های نظام و بروز رسانی تجهیزات را به خاطر دفاع از مرز و بوم کیان و دفاع از اسلام در سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهد.
مدیر ارشد استان اضافه کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران باید استمرار نظم و انضباط، اطاعت محض از فرماندهی کل قوا و حفظ آرمان‌های نظام را همچون همیشه به نمایش بگذارد و با بهره گیری از رهنمودهای رهبری و آموزه های دینی و الگوگیری از فرماندهان شهیدی چون صیاد شیرازی و سایر فرماندهان بزرگ ارتش، این مسیر همواره رو به رشد را طی نماید.

تعداد بازدید: 2862
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal