دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1397/08/24 دکتر محسن مهرعلیزاده در پیامی؛ درگذشت نابهنگام مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور و معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی را تسلیت گفت
دکتر محسن مهرعلیزاده در پیامی؛ درگذشت نابهنگام مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور و معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی را تسلیت گفت
استاندار اصفهان با ارسال پیامی خطاب به دکتر شریعتمداری، وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی درگذشت دو چهره خدوم و ارزشمند، مرحومین مغفورین «سیدتقی نوربخش» و «عبدالرحمن تاج الدین»، را به بازماندگان و کلیه همکاران در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان تامین اجتماعی تسلیت گفت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان؛ متن پیام تسلیت دکتر مهرعلیزاده بدین شرح می باشد:
در گذشت نابهنگام و شهادت گونه دو چهره خدوم و ارزشمند، مرحومین مغفورین «سیدتقی نوربخش» مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور و «عبدالرحمن تاج الدین»، معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی در سانحه تصادف در استان گلستان موجب تألم و تأثر خاطر گردید. بدون شک خاطره خدمات ارزنده و تلاشهای خالصانه این دو عزیز از دست رفته، همواره در صفحه خاطرات ملت رشید و قدرشناس ایران اسلامی جاودانه خواهد ماند.
اینجانب ضمن ابراز همدردی با بازماندگان و کلیه همکاران در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان تامین اجتماعی، از خداوند بزرگ برای آن مرحومین علو درجات و برای همه بازماندگان صبر و بردباری خواستارم. روحشان شاد و یادشان گرامی باد.

تعداد بازدید: 110
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal