دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/01/28 استاندار اصفهان تاکید کرد: همه دستگاه های استان باید برای رفع مشکلات جوانان تلاش کنند
استاندار اصفهان تاکید کرد: همه دستگاه های استان باید برای رفع مشکلات جوانان تلاش کنند
دکتر عباس رضایی با بیان اینکه اداره کل ورزش و جوانان به تنهایی نمی تواند مشکلات جوانان را مرتفع نماید، اظهارداشت: همه دستگاه ها باید در این خصوص یاری دهنده باشند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی در چهل و هفتمین ستاد ساماندهی امور جوانان استان اصفهان که با حضور محمد مهدی تندگویان معاون امور جوانان  وزارت ورزش و جوانان برگزار شد، اظهار امیدواری نمود که با برگزاری هر جلسه ای از جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان تصمیمات خوبی برای رفع مشکلات اتخاذگردد.

رضایی با بیان اینکه اداره کل ورزش و جوانان به تنهایی نمی تواند مشکلات جوانان را مرتفع کند، افزود: همه ارگان های استان باید با هم در رفع مشکلات تلاش کنند.

استاندار اصفهان با تاکید بر اینکه مسئولین دستگاه ها و ارگان های مختلف باید در جلسات ستاد امور جوانان در رفع مشکلات پیش روی جوانان طرح ها و پیشنهاداتی را ارائه دهند ، افزود: دستگاه ها باید تنها یک موضوع را پیگیری کنند و وقتی برای آن موضوع راه حلی پیدا کردند به سراغ رفع مشکل دیگر حوزه جوانان بروند.

وی خاطر نشان کرد: در همه جلسات باید تمرکز بر روی نتیجه گیری باشد چراکه نشست هایی که پایانش نتیجه ای نباشد سودی برای جامعه مخاطب نخواهد داشت.

وی با بیان اینکه باید فضای ورزشگاه ها و اماکن ورزشی برای جوانان باز باشد، اظهارداشت: نقش خانواده ها در رفع مشکلات بسیار تاثیرگذار است.
محمدمهدی تندگویان نیز در این جلسه با تبریک روز جوان و تقدیر از استاندار اصفهان، اظهار داشت: دکتر رضایی دغدغه زیادی برای رفع مشکلات جوانان دارند که جای خوشحالی دارد، خوشبختانه در سطح کشور هم اکثر استاندارها دغدغه ویژه ای برای تصمیمات مطلوب در ستاد ساماندهی دارند.

وی خطاب به مسئولین ارگان ها گفت: در استان اصفهان سمن ها در حوزه های مختلف فعالیت می کنند که ارگانهای استان می تواند لیست فعالیت آنها را از اداره کل ورزش و جوانان تهیه و فعالیت های خود را با عنوان برون سپاری به سمن ها بسپارند.

معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان رویکرد این معاونت را برون سپاری کارهای دولتی و واگذاری آن به سمنهای جوانان برشمرد و افزود: باید در ستادهای استانی ساماندهی امور جوانان آن را به تصویب برسانیم.

تعداد بازدید: 2645
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal