دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/01/28 استاندار اصفهان با حضور در شهرک صنعتی مورچه خورت تاکید کرد:  واحدهای تولیدی در اولین فرصت مسائل و مشکلات شهرک و مسائل مربوط به واحدهای صنعتی را به تفکیک به مدیریت استان انتقال دهند
استاندار اصفهان با حضور در شهرک صنعتی مورچه خورت تاکید کرد: واحدهای تولیدی در اولین فرصت مسائل و مشکلات شهرک و مسائل مربوط به واحدهای صنعتی را به تفکیک به مدیریت استان انتقال دهند
دکتر عباس رضایی اظهارداشت: صنعتگران در اولین فرصت مسائل و مشکلات شهرک و مسائل مربوط به واحدهای صنعتی را به تفکیک به مدیریت استان انتقال دهند تا نسبت به رفع و پیگیری این مشکلات اقدام گردد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی در نشست صمیمانه با صنعتگران شهرک صنعتی مورچه‌خورت با اشاره به برنامه ریزی مدیریت استان بمنظور بازدید هفتگی از شهرک ها و واحدهای صنعتی، اظهارداشت: در تلاش هستیم که با حضور در شهرک های صنعتی مشکلات واحدها را احصا نماییم و در صورتی که رفع مشکلات در استان وجود دارد نسبت به رفع آن اقدام گردد و در غیر این صورت از طریق هیأت دولت و یا حتی مجلس پیگیری کنیم.
استاندار اصفهان با اشاره به اینکه برای شنیدن مسائل و مشکلات صنعت‌گران در این شهرک حضور یافته ام، اظهارداشت: در بازدید قبلی از شهرک صنعتی جی چند واحد صنعتی با بانک صنعت و معدن مشکل داشتند، مشکلات را مطرح کردند که در دیدار با مدیر این بانک مشکلات واحدها برطرف گردید.
وی به مشکلات واحدهای تولیدی با بانک ها اشاره کرد و افزود: برای استان شایسته نیست که به دلیل بدهی های بانکی بیش از 300 واحد تولیدی قفل شده و در اختیار بانک‌ها قرار گرفته و بانک‌ها هم هیچ استفاده‌ای از آن نداشته باشند.
رضایی صادرات تولیدکنندگان استان از طریق استان های دیگر را مایه ننگ برای استان خواند و افزود: در شرایط فعلی نباید همه چیز را از دولت انتظار داشت و باید مدیران استانی تدابیر لازم را داشته باشند.
استاندار اصفهان با اشاره به اینکه قوانین و ضوابط فعلی ما مربوط به شرایط عادی است درحالی که ما در شرایط جنگ اقتصادی هستیم، تصریح کرد: مدیران اگر مشکلی با واحدهای نظارتی و ... دارند باید منتقل کنند تا پیگیری لازم صورت گیرد و مقرر گردید به صورت مستمر در اتاق بازرگانی حضور داشته باشم و مسائل تولیدکنندگان را از این طریق حل و مرتفع نماییم.
عباس رضایی با تاکید بر اینکه همه باید تلاش کنند که از بیکار شدن حتی یک نفر جلوگیری شود، افزود: قهرمان واقعی کسی است که یک شغل ایجاد کند.
وی از صنعتگران این شهرک خواست که در اولین فرصت مسائل و مشکلات شهرک و مسائل مربوط به واحدهای صنعتی را به تفکیک به مدیریت استان انتقال دهند.
استاندار اصفهان خاطرنشان کرد: با توجه به تحریم ها و سیل اخیر در برخی نقاط کشور ظرفیت برای تولید بیشتر شده و تقاضا بالا رفته است و صنعتگران و مدیران واحدهای تولیدی باید از روش های مناسب برای فروش استفاده کنند.
استاندار اصفهان با اشاره به اینکه استان اصفهان از نظر کمک‌های نقدی به مناطق سیل‌زده رتبه نخست را دارد ، افزود: کمک‌های غیر نقدی زیادی به صورت خودجوش به استان خوزستان و دیگر مناطق سیل زده ارسال شده که آمار و ارقام آن ثبت نشده است.
تعداد بازدید: 2517
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal